OSIEDLE KRÓLEWSKIEto nowa inwestycja firmy NEW HOME INVESTMENTS. Oferujemy Państwu 29 domów z własnym ogrodem w 16 wariantach układu wnętrz wraz z prywatnymi miejscami postojowymi w garażach bezpośrednio przy budynku. Dla Państwa komfortu przy budowie zastosowano nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały budowlane jakich nie spotkają Państwo w propozycjach konkurencji. Ponadto do dyspozycji mieszkańców w formie miejsca spotkań, a także miejsca zabaw dla najmłodszych członków naszej wspólnoty oddano fragment budynku usługowego, oraz kameralny park osiedlowy. W tym samym budynku przy wjeździe na teren Osiedla znajdzie się sklep spożywczy oraz lokale usługowe stworzone z myślą o niewielkich biznesach służących mieszkańcom Naszego Osiedla.

 

Rozumiemy, że zakup mieszkania jest bardzo ważną i niełatwą decyzją, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Osiedla Królewskiego. Bezkompromisowe rozwiązania, wysoki standard i najwyższa dbałość o szczegóły już na poziomie projektowania jest naszym wkładem w wygodę i jakość życia naszych przyszłych mieszkańców.

 

Naszym celem stało się stworzenie oferty alternatywnej dla deweloperskiego rynku mieszkaniowego i zaproponowanie naszym Klientom możliwości zakupu domu o wysokim standardzie wykonania z własnym ogrodem oraz prywatnymi miejscami postojowymi a to wszystko w cenie mieszkania. Zdając sobie z sprawę ze zróżnicowanych potrzeb Naszych Klientów przygotowaliśmy dla Państwa aż 16 aranżacji układu wnętrza umożliwiającego dostosowanie budynku do potrzeb od 2 do 5 osobowej rodziny.

 

Znaleźliśmy rozwiązania dla osób potrzebujących dodatkowego pokoju, czy biura, oraz dla tych którym bardziej zależy na wolnej przestrzeni dużego salonu. Posiadanie dwóch w pełni funkcjonalnych łazienek oraz 4 sypialni może okazać się dla części z Państwa jedynym akceptowalnym rozwiązaniem, którego na próżno szukać w innych ofertach rynku pierwotnego.

 

Planowany termin oddania do użytku: IV kwartał 2022 rok

architektura

Projektując Państwa domy przyświecała nam idea stworzenia miejsca, w którym sami chcielibyśmy spędzić resztę życia. Zależało nam na tym, aby bryła i forma budynku reprezentowały nowoczesne trendy architektoniczne będąc jednocześnie miejscem przytulnym - przestrzenią z którą można się utożsamić i którą można pokochać. Osiedle zaprojektowano zgodnie z nowoczesnymi trendami mieszkaniowymi obowiązującymi obecnie w Europie z pominięciem elementów, które z czasem mogłyby stać się nieatrakcyjne wizualnie lub nieaktualne. Dzięki zastosowaniu szerokich dróg wewnętrznych oraz oddzieleniu sąsiadujących budynków ogrodami i garażami uzyskaliśmy efekt luźnej harmonijnej zabudowy i spokojnej elegancji osiedlowych ścieżek.

.

Projektując OSIEDLE KRÓLEWSKIE deweloper wykorzystał fakt możliwości hurtowego zakupu materiałów budowlanych i stawiając na wysoką jakość wykonania wynegocjował atrakcyjne oferty dla produktów wysokiej klasy, których nie widujemy zbyt często w inwestycjach deweloperskich. Pozwoliło to zaoferować Państwu wyższy standard nieruchomości w tej samej cenie. Do murowania ścian zastosowano najwyższej jakości bloczki z betonu komórkowego H+H Gold. Na pokrycie dachu wybrano dachówkę ceramiczną bawarskiej produkcji Bogen Plano, W swoich domach znajdziecie Państwo również wysokiej jakości okna firmy Okno Plus oraz wyjątkowo wygodne wysokoosiowe okna dachowe renomowanej firmy Roto. Drzwi do Twojego domu zapewni firma Parmax.

materialy
lokalizacja

Myślenicki adres to niewątpliwie jeden z najważniejszych atutów naszej Inwestycji. Powiatowe miasto jest jednym z najprzyjemniejszych miejsc do życia w Małopolsce. Decyduje o tym bogata infrastruktura handlowa i administracyjna oraz doskonałe strefy rozrywki, wypoczynku i sportu. Choć może brzmieć to niewiarygodnie trudno o bardziej obiektywny opis mieszczący się w jednym zdaniu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Uchwalenie decyzji przez Starostwo Powiatowe o remoncie drogi oraz budowa nowego chodnika wiąże się z podjęciem przez inwestora decyzji o umiejscowieniu inwestycji właśnie tu. Tak zlokalizowane Osiedle stanowić będzie wygodną i bezpieczną ostoję na boku miasta będąc jednocześnie świetnie skomunikowanym obszarem z resztą Myślenic. Opuszczając Osiedle Królewskie w ciągu kilku minut jesteśmy wstanie znaleźć się w dowolnej części Myślenic lub na obszarach poza miastem.

Decydując się na zakup domu na Osiedlu Królewskim, decydujesz się na znacznie więcej. Prawie każdy z proponowanych przez nas domów posiada indywidualny zamknięty garaż z bramą, oraz drugie miejsce postojowe na podjeździe przed nim. Ponadto do Twojej dyspozycji oddany zostanie Twój własny ogród ze świeżym zielonym trawnikiem oraz krzewami, w którym bez problemu znajdziesz miejsce na basen czy trampolinę oraz ulubione rośliny.

 

Wyposażymy Cię również w stanowiącą przedłużenie garażu wiatę ogrodową, w której znajdziesz miejsce zarówno na sprzęt sportowy jak i ten niezbędny do utrzymania domu i ogrodu. Twój dom wyposażony zostanie również w system Smart Home z możliwością jego rozbudowy. Do Twojego domu prowadzić będzie wygodna, bezpieczna i dobrze oświetlona 6 metrowa droga, na której bez przeszkód miniesz się z innymi samochodami. Dla zwiększenia bezpieczeństwa drogi osiedlowe będą monitorowane a wjazd na teren Osiedla możliwy będzie jedynie dla mieszkańców lub osób przez nich upoważnionych.

 

Jako członek naszej wspólnoty zyskasz również dostęp do budynku usługowego znajdującego się przed wjazdem na teren Osiedla. W części ogólnodostępnej znajduje się najbliższy Twojego domu sklep spożywczy a na jego piętrze lokale usługowe dobrane w taki sposób aby mogły przede wszystkim służyć Tobie i innym mieszkańcom. W części dostępnej jedynie dla mieszkańców naszej wspólnoty znajdzie się pomieszczenie spotkań i zabaw dla dzieci, mała kuchnia a na zewnątrz altana grillowa oraz niewielki kameralny park, dzięki któremu mamy nadzieję stworzyć mieszkańcom wyjątkową atmosferę dobrego sąsiedztwa.

WordPress Theme built by Shufflehound.